Parça Kontör Parça Kontör

Turkcell Paket ve TL Yükleme

Mobil cihazlar artık hayatımızın vazgeçilmez unsurlarındandır. Çünkü hemen hemen tüm günlük ve iş faaliyetlerimizi telefonlar üzerinden yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra sevdiklerimiz ile iletişimi de telefon sayesinde kısa sürede kurmaktayız. Ancak tüm bu işlemlerimizi yapabilmemiz için hattımızda TL olması gerekmektedir. Turkcell paket ve TL yükleme noktasında on yılı aşkın tecrübemiz ve artan hizmet deneyimimiz ile birlikte sizlerin karşısındayız. Bu sayede gerek müşterilerinize gerekse bizatihi kendinize hiç vakit kaybetmeden TL yüklemesi yapabilirsiniz. Eskiden yaşanılan zahmetlere girilmeden fevkalade hızlı bir suretle gerçekleştirilen bu imkân için banka hesaplarımızdan birisine bir tutar yatırmanız gerekmektedir. Yatırılan tutar anında bakiyenize gelecek ve sonrasında ister TL yükleme ister trafik cezası ödeme isterseniz de fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Güvenlik noktasında aldığımız profesyonel tedbirler sayesinde tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile ifa edebilirsiniz. Türkiye’ nin pek çok yerinde konumlanan bayilerimiz internet sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmet ile ilgili ödemeler noktasında hiç karşılaşmadığınız bir hız ve kalite sunmaktayız. Bunun yanı sıra aklınıza takılan her hususu sorabilmek ya da ilgili bir konu ile alakalı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerimiz sizlerin hizmetindedir. Resmi tatillerde dahi çalışan müşteri hizmet desteğimiz sizlerin sorununa samimi ve alakadar yaklaşmakta sonrasında ise sizlere uygulayacağınız çözümleri aktarmaktadır. Bu sayede konforlu ve sorunsuz bir hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

parça kontör

Ücretsiz Kontör Bayiliği

Hızlı, sorunsuz parça kontör yüklemesi yapabileceğiniz aradığınızda müşteri hizmetlerine anında ulaşabileceğiniz Türkiye'deki ilk online kontör sitesine hoşgeldiniz.

Parça Kontör Bayiliği

fatura ödeme

Ücretsiz Fatura Bayiliği

Fatura ödeme hizmetimiz artık online gerçekleşmektedir.
Müşteri dükkandan ayrılmadan faturası ödenmiş olur eğer aldığı hizmet kesilmiş ise anında açılır kullanıma başlayabilir.

Fatura Ödeme Bayiliği